Nazovite: +385 (21) 717 914
Hvar Real Estate


NEKRETNINE
PRODAJA
Vidi sve nekretnine


NEKRETNINE
NAJAM
Vidi sve nekretnine


NEKRETNINE
LEASE
Vidi sve nekretnine

Prodaja nekretnina Hvar Hrvatska, Kuće Selca kod Bogomolja

Received 225408955036687 (1)
Received 474303886484971
Received 644259592736612
Received 671053206706526
Received 898221463889194
Received 1276040622578400
Received 2370591889869709
Pošaljite upit / Dogovorite sastanak ▼

* Sva polja su obavezna

  • Vrsta nekretnine: Kuće
    Površina: 81 m2
    Pogled na more: DA
    Udaljenost od mora: 0 m
    Lokacija: Selca kod Bogomolja
    Cijena: € 49.000
    Detaljnije o :

    Tri ruševne kućice za adapatciju na odličnoj poziciji u Selcima blizu Bogomolja. Kučice su površine 37m2, 26m2 i 18m2, a nalaze se na parceli površine 205m2. S lokacije se pruža pogled na more. U blizini se se nalazi predivna Uvala Kozja. 

    • Received 225408955036687 (1)
    • Received 474303886484971
    • Received 644259592736612
    • Received 671053206706526
    • Received 898221463889194
    • Received 1276040622578400
    • Received 2370591889869709

    Real Estate Agency

    Želja d.o.o.
    Agencija licencirana od strane
    Hrvatske gospodarske komore

    Telefon: +385 21 717914
    Mob: +385 (0) 91 1499 990
    Mob: +385 (0) 91 5177 741
    Fax: +385 21 717914
    info@hvar-properties.com
    AKCIJSKA PRODAJA NEKRETNINA
    Nekretnine na akciji Hvar Hrvatska - povoljno!
    Picture 3081 Hvarvillas Apartments for rent Studio Papaja Hvar
    Hrvatska agencija za nekretnine Best buy


    Specijalizirani smo za prodaju, iznajmljivanje i upravljanje imovinom te se trudimo pronaći nekretnine koje savršeno odgovaraju Vašim potrebama.

    VIŠE O NAMA +




    za kupce

    Hrvatska ima mnogo toga za ponuditi kupcu nekretnina, uključujući ogromnu raznolikost krajolika, širok izbor gradova, naselja i sela, savršene klimatske uvjete te prekrasne plaže.




    za prodavatelje

    Dostupna Vam je široka paleta savjetodavnih usluga. Uglavnom se bavimo aktivnostima za koje Vaš odvjetnik ne brine o, primjerice, ishođenja u Ministarstvima za odobrenja ...




    pitanja & uvjeti

    ŽELJA doo registrirana je pod brojem 104/2012 registra agencija za nekretnine kod Hrvatske gospodarske komore, te kod Hrvatske trgovačke komore.